تاریخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397     |     کد : 1679

کانالهای سطح حوزه لایروبی و پاکسازی می شوند

لایروبی، پاکسازی و لجن برداری کانالهای غرب تبریز توسط همکاران و نیروهای معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 6 اجرا شد .

به گزارش روابط عمومی، بر اساس تدابیر مهندس سامان احمدزاده، شهردار منطقه 6 تبریز، در آستانه ی فصل بارندگی به منظور پیشگیری از ایجاد آبگرفتگی و مشکلات عبور و مرور برای اهالی و ساکنان حوزه غرب تبریز کانال های غرب تبریز و کانال ایلی سو توسط همکاران و نیروهای معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه لایروبی می شود.

مهندس احمدزاده با اشاره به اینکه به علت موقعیت جغرافیایی شهر در زمان بروز بارندگی آبهای سطحی به سمت منطقه غرب کلانشهر تبریز جاری می شوند، در این خصوص اظهار داشت: هرساله در زمان بارندگی این مساله موجب بروز مشکلاتی از جمله آبگرفتی و مشکل رفت و آمد برای اهالی و کارکنان کارخانجات مستقر در منطقه می شود.

وی تصریح کرد: شهرداری منطقه 6 تبریز در راستای رفع مشکلات جاری نسبت به لایروبی کانال ایلی سو توسط همکاران خدمات شهری اقدام کرد .

مهندس احمدزاده افزود: عدم رعایت نکات فنی در ساخت و سازهای انجام شده به ویژه در حریم کانال های انتقال آب، نیز ریختن زباله و نخاله در مسیل های منطقه، موجب آبگرفتگی و بروز مشکلاتی در موقع بارندگی می شود که توسط نیروهای زحمت کش این منطقه لایروبی شد.

شهردار منطقه 6 تبریز، خاطرنشان کرد: در پی طی بازدیدهای اخیر از کانال ایلی سو راهکارهای لازم برای لایروبی و رفع مشکل آبگرفتی غرب تبریز ارائه شده و با تدوین برنامه های لازم عملیات اصلاح و لایروبی کانال ایلی سو آغاز شد.

.

.

.

.

.

.


روابط عمومی  شهرداری منطقه 6 تبریز
نوشته شده در   شنبه 22 ارديبهشت 1397  ساعت  12:55   توسط   روابط عمومی شهرداری منطقه 6 تبریز    تعداد بازدید  183
ویرایش شده در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 ساعت 12:21 توسط روابط عمومی شهرداری منطقه 6 تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :